pilula de a doua zi

Contraceptie

Postata de viorica1098590 cu 16 ani in urma.

am avut un contact neprotejat cu prietenul meu, iar el a ejaculat inauntru dupa care in urmatoarele 5 ore am luat pilula de a doua zi, insa nu era prea frumos si dupa 2 zile am avut un nou contact protejat dar prezervativul s-a rupt si el a ejaculat din nou inauntru! inrebare: oare mai are efect pilula de a doua zi? astept raspuns!!!

Raspunsuri (3)

viorica1098590

acum 16 ani

am avut un contact neprotejat cu prietenul meu, iar el a ejaculat inauntru dupa care in urmatoarele 5 ore am luat pilula de a doua zi, insa nu era prea frumos si dupa 2 zile am avut un nou contact protejat dar prezervativul s-a rupt si el a ejaculat din nou inauntru! inrebare: oare mai are efect pilula de a doua zi? astept raspuns!!!

Andrei

acum 8 ani

Pina la urma ce ai facut?

traian32

acum 15 ani

Cel mai bun sfat p care ti-l pot da e sa t duci la un medic pt ca el t poate scapa d orice nelemurire.Intereseaza-te,cauta un doctor bun(cu care poti discuta orice) si apeleaza la el fara nici o jena.E cel mai bine pt tine...pt ca fiecare caz e unic...si eu am patit la fel ca tine dar nu am ramas insarcinata...insa cunosc persoane care au patit-o.