Pauza anticonceptionale

Contraceptie

Postata de Caloianu91 cu 10 ani in urma.

Buna ziua!Iau anticonceptionalele yasmin de aproape 1 an si am auzit ca trebuie sa fac pauza 1 luna sau ceva de genul.Problema mea este ca nu stiu daca intr-adevar trebuie facuta pauza sau nu?
Multumesc!

Raspunsuri (1)

Samantha

acum un an

Buna ziua. Asi Vrea sa stiu iau pastile le mirvala am luat 28 de zile. Si Leam terminat Si nu stiu daca trebe sa iau o Pauza sau trebe sa an cep sa iau din nou