pastila gresita

Contraceptie

Postata de CarpeDiem cu 9 ani in urma.

Buna seara! Am si eu o mica intrebare,este vreo problema daca azi am luat pilula contraceptiva pe care trebuia sa o iau duminica? Sunt pozitionate una langa celalta si din greseala am nimerit-o pe cea de duminica in loc de cea de luni.Multumesc

Raspunsuri (2)

vikitoria

acum 9 ani

nu este nici o problema .toate au aceas continut.zilele saptamanii sunt scrise acolo doar ca sa te poti tu orienta si ca sa nu uiti pilula.

CarpeDiem

acum 9 ani

multumesc mult