pastila conceptionala Yira

Contraceptie

Postata de anucutza cu 10 ani in urma.

astazi 6 noiembrie cand am luat pastila conceptionala la ora 12:00 ca in fiecare zi,am observat ca ieri 5 noiembrie nu am luat pastila. in noaptea de 5 am avut contact sexual cu ejaculare in mine.ce ar trebui sa fac si ce se poate intampla ?

Raspunsuri (1)

Monica Ana

acum 10 ani

si eu am patit cam acelasi lucru dar cu anticonceptionalele yaz..pe 1 noiembrie la ora 22 trebuia sa iau pastila .inainte avusesem un contact sexual.mi-am amintit de pastila de aia pe 2 noiembrie seara la vreo 20 de ore dupa ce o uitasem. Am luat-o imediat si apoi la ora obisnuita urmatoarea. Daca sti cum ar trebui procedat...poate imi impartasesti si mie