ovule vaginale betadine si anticonceptionale..

Contraceptie

Postata de Mariana1898799 cu 15 ani in urma.

buna ziua! stie cineva daca ovulele vaginale betadine scad efectele anticonceptionalelor novynette ??!!

Raspunsuri (2)

carmen658

acum 15 ani

Buna,
Din cate stiu eu ovulele betadine se dau numai sub supraveghere medicala si nu cred ca ar avea vre-un efect asupra anticonceptionalelor. Sanatate

larisa

acum 10 ani

buna seara...eu am facut tratament cu cervugid 6 zile si iau si anticonceptionale etinilestradionol se poate ca cervigidul sa,i taie puterea anticonceptionalelor?va multumesc