OVULATIE

Contraceptie

Postata de avi78 cu 11 ani in urma.

Buna seara. Am o intrebare. in data de 20 mai am avut menstruatie. in data de 25 mai am avut contact sexual insa nu stiu daca a si ejaculat in mine. Perioada din ultimele 4 menstuatii a fost de 25 de zile. Exista risc de sarcina in acest caz? Mentionez ca in 26 si 27 mai au aparut secretiile acelea specifice ovulatiei... mucus de consistenta albusului de ou. Astept raspuns urgent va rog.

Raspunsuri (2)

Andrei

acum 11 ani

Sarcina poate aparea, desi cu sanse minime as spune ac***a in vedere data contactului.

Ziua 7-8 e neobisnuita pentru ovulatie asa ca n-ar fi rau sa ajungeti la un ginecolog pentru a va lamuri ce e cu secretia respectiva.

avi78

acum 11 ani

problema este ca in 1,2,3 iunie au inceput si nici dureri .. suportabile ale uteruluisi asta m-a cam speriat .