OARE SUNT INSARCINATA?AJUTOR!

Contraceptie

Postata de ANDRUSHKA cu 13 ani in urma.

BUNA ZIUA!AS VREA SA STIU SI EU DE CE NU MIA VENIT CICLUL?AZI ESTE A PATRA ZI DE CAND AM TERMINAT ANTICONCEPTIONALELE,SI TREBUIA SA IMI VINA CICLUL DIMINEATA,ASA KUM MI-A VENIT PANA ACUM,IN FIECARE DUMINICA DIMINEATA......MULTUMESC!

Raspunsuri (3)

Iuli

acum 13 ani

TEST DE SARCINA! E ASA GREU?

elena

acum 13 ani

pai si eu am aceeasi problema..iau anticonceptionale de 3ani..daca sunt insarcinata e posibil sa fie normal copilul?? mersi frumos..

raluk

acum 13 ani

anticonceptionale 3 ani ? nu dauneaza?
ai cum sa ramai daca iei antibebe? eu iau d un an cred si deja imi este frica ...:-s