oare e posibil sa fi ramas insarcinata?

Contraceptie

Postata de elena1132 cu 15 ani in urma.

Vreau sa va cer sfatul. Mie mi-a venit menstruatia pe 9.10 iar dupa aceea am facut sex neprotejat pana in a 10a zi inclusiv dupa metoda calendarului iar dupa cateva zile mi s-a scurs ceva de culoare roz deschis iar de la sani imi curge ceva de culoare alba. Am facut un test de sarcina care mi-a iesit negativ. E posibil sa fiu insarcinata sau poate am ceva la sani?? Sa mai astept sa vad daca imi vine totusi sau sa ma duc la un medic? Va multumesc

Raspunsuri (4)

IULIANA-ANA

acum 15 ani

Da este posibil sa fi insarcinata
pentru a fi sigura fa un control ginecologic, in mod normal de la 4 saptamani se vede pe ecograf si doctorul iti poate spune daca esti insarcinata sau nu.

Oana-Genoveva

acum 15 ani

buna! eu te sfatuiesc mergi la clinica medlife este 38 lei testul beta hcg si ti se comfirma in citeva ore daca esti sau nu gravida este cel mai sigur test si eu am facut dupa 20 octombrie pina pe 27 octombrie teste de sarcina si ieseau negativ si pe 27 am facut beta hcg si in citeva ore am aflat ca suntr insarcinata si sunt cea mai fericita daca iti doresti un bebe mult noroc

hci

acum 15 ani

Du-te la un ginecolog te rog

lungu liliana

acum 10 ani

am o problema din octombrie nu mi a mai venit menstruatia e oare posibil sa fiu insarcinata am dureri de burta si greturisi ma dor si sani ce credeti e posibil sa fiu insarcinata ?