nu iau anticonceptionale

Contraceptie

Postata de eu_roxy cu 14 ani in urma.

Buna! Sunt noua pe forum...si as avea si eu o intrebare.. : Pot ramane insarcinata daca am facut sex neprotejat in prima zi dupa menstruatie? Va rog sa-mi dati si mie un raspuns! Multumesc!

PS: Am uitat sa precizez ca am ciclu neregulat. Prima zi a fost pe 7 aprilie si ultima 11 aprilie.

Raspunsuri (1)

selinuta20

acum 14 ani

nu poti sa ramai dar nu este exclus in general un ciclu normal de 28 zile perioada fertila este in a 14 zi.depinde de ciclul tau.