însărcinată cu mâna ?!

Contraceptie

Postata de romeo124 cu 10 ani in urma.

Bună seara. Numele meu este Bisog Romeo-Ciprian. Am o problemă care mă frământă ?i a? dori un răspuns, din partea unui specialist, dacă se poate.
Astăzi, 09.08.2013 s-au întâmplat următoarele: eu împreună cu prietena mea, ne jucam (adică ne frecam unul de celălalalt) până când eu am ejaculat. Am pus mâna pe pe pantalonii mei să mă asigur dacă am ejaculat ori nu. Apoi...timp de 10-20 de minute am mai vorbit până când la un moment dat eu am introdus în vaginul ei degetele mele, cu care mă asigurasem că am ejaculat. Întrebarea mea este următoarea: Este posibil să rămână însărcinată dacă mi-am atins pantalonii umezi de spermă iar după 10-20 de minute am introdus degetele mele în vaginul ei, destul de adânc ?
Este cazul să ia Postinor2 ?

Raspunsuri (7)

mg-power

acum 10 ani

STAI LINISTIT NU SE RAMANE GRAVIDA ASA SIMPLU. TREBUIE SA FIE O CANTITATE DE SPERMA CONSIDERABILA IN VAGIN S I SA FIE PERIOADA OPTIMA DE INSAMANTARE !!!!!!!!!!

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Nu este cazul.

mg-power

acum 10 ani

Romeo, sunt atatea metode de anticonceptie, foloseste pe cea care iti este mai convenabila cand mai faci sex !!!

Death

acum 10 ani

daca ii bagai o sticla de 1l de sperma poate dar asa nu , pot sa zic ca in cazul acesta ai avut un lubrifiant destul de eficient

KIRA

acum 10 ani

Imi pare rau frate nu egzista remediu la p***ae o sa mori

Bibana

acum 10 ani

Problema ta este foarte cunoscuta pentru mine.Acum 3 ani am facut aceeasi p***ae(ne frecam unul pe altu) iar dupa 2 luni am aflat ca sunt insarcinata.Copilul era putin cam albastru (s-a luat de la albastrul paturii).Acum sunt mandra de copilul meu dupa ce am avatar!

Bibaba

acum 10 ani

dupa ce am vazut avatar*