Microgynon

Contraceptie

Postata de Maverick cu 13 ani in urma.

Daca am terminat blisterul de Microgynon cu 2 zile mai repede (luni in loc de miercuri) si mi-a venit ciclul in a 4-a zi (vineri), in ce zi trebuie sa reincep noul blister de Microgynon? Multumesc

Raspunsuri (2)

ina

acum 13 ani

de ce ai terminat mai devreme?
Nu ai decat sa faci pauza nomala de 7 zile si in a opta sa le incepi

Simona

acum 12 ani

cum sa le termini mai repede? sunt 21 de pastile pe blister, ai luat numai 19 sau ai luat cate 2?!?