Mia intirziat menstruatia cu 7 zile dar testul arata negativ,este posibil sa fiu insarcinata?

Contraceptie

Postata de Utilizator11552464855 cu 5 ani in urma.

Luna ianuarie am incetat sa mai beau contraceptive pentru k ne mai dorim un bebe iar ciclul menstrual l-am avut pe 6 ianuarie.....si iata k astazi este 13 si inca nu mia venit menstruatia....si pe 11 am facut un test si a aratat negativ....nu am fost racita si nu am luat alte medicamente....este posibil sa fiu însărcinată sau nu?

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Sarcina--nasterea-si-lauzia/primele-semne-care-anunta-sarcina_16006

Utilizator11552464855

acum 5 ani

mersi mult