menstruatie inchisa si putina

Contraceptie

Postata de ileana.m cu 10 ani in urma.

iau anticonceptionale de 7 luni prescrise de medic din cauza acneiii. Problema e ca, luna asta, in 3 zile de menstruatie abia a apucat sa se pateze absorbantul...si cu putin sange de culoare foarte inchisa. Nu am gasit niciunde un articol despre asa ceva. Daca imi puteti da vre-un sfat...
Multumesc!

Raspunsuri (2)

dana.z

acum 10 ani

si eu sunt in aceeasi situatie, daca am putea comunica..... ma intereseaza

gabriela

acum 9 ani

fix asa si la mine tot este de culoare inchis si nu pot intelege daca asta e menstruatie sau nu .Si tot am cautat si eu un raspuns dar nu mia aparut