medicul mia confirmat sarcina mica

Contraceptie

Postata de flory33 cu 12 ani in urma.

pe data de 11 ian 2012 mia venit menstra normala iar in urmatoarele 3 zile doar cite 2 pete seara maroni iar pe 20 ian 2012 am fost la control ginecologic mia comfirmat o sarcina mica mentionez ca ma controlat cu mina la eco abdomonal nu sa vazut nimic pe 23ian 2012 am facut beta hcg si a iesit 1,20 .ma dor sini foarte tare ii simt tensionati si mariti ma balonez foarte tare si uneori am dureri de cap.e posibil sarcina. va multumesc.

Raspunsuri (2)

Ioana

acum 10 ani

Buna,

A fost sarcina?

Multumesc si Sarbatori Fericite!
Ioana

Utilizator11553359789

acum 5 ani

bună,sunt intr o situație asemănătoare cu a ta ,si eu am fost la ginecolog si mi a spus că am sarcina mica ,mi a menționat si de chiuretaj am facut 4 teste normale care au iesit pozitiv 2 care au iesit negative si beta care este de 1.20 am si toate simptomele numai ca am sangerat câteva zile iar la eco nu sa văzut nimic