marvelon 28 vs. marvelon 21

Contraceptie

Postata de eu145676 cu 14 ani in urma.

buna. am si eu o nelamurire....tb sa imi iau pilulele seara ( marvelon 28 - asta intamplandu-se sambata seara), dar le-am uitat aks si am fost la farmacie si am luat marvelon 21 si am luat pastila de sambata din sapt in care eram...este cumva vreo problema?

Raspunsuri (2)

AnnaM23

acum 14 ani

nu!dar nu mai face a 2 a oara asa pt ca nu se stie niciodata!

Sheila

acum 14 ani

In principiu daca are aceeasi concentratie nu ar trebui sa fie nici o problema.De ce nu-ti ti folia in portofel asa esti sigura ca o ai mereu la tine:D
poop