marv 21

Contraceptie

Postata de miky20 cu 14 ani in urma.

cum sa iau marv 21 am luat prima luna sin ziua 1 de menstr si din cate stiu trebuia sa fac pauza de 7 zile dar nu am facut am inceput tot din prima zi de menstr adica dupa 5 zile are ceva daca iau incont tot asa?adica din prima zi

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 14 ani

Nu ar trebui ca medicul sa iti fi spus cum sa il iei? Poti sa te uiti pe prospect dar cel mai bine era sa iti spuna medicul sau sa il INTREBI.