logest

Contraceptie

Postata de tatiana35 cu 16 ani in urma.

as vrea sa stiu va rog daca anticonceptionalele logest isi fac efectul din prima luna.unii spun k da...altii k nu...si as vrea sa stiu sigur...multumesc!!!

Raspunsuri (6)

Ioana982985

acum 16 ani

la mine si-au facut efectul din prima luna ...eu le iau de aproape un an ..

Corina98

acum 16 ani

buna...cred ca deja iei aceste anticonceptionale...mi le-a dat si mie medicul...dupa cat timp isi fac efectul ???...mai exact dupa cat timp pot sa incep rel sexuale cu partenerul meu?ms mult de tot.Multa sanatate!!!

elena1132

acum 15 ani

si la mine si-au facut afectul din prima luna

Sorin56111454

acum 15 ani

iau logest anticonceptionale de 3 ani, si am inceput sa ma ingras vizibil.voi ce ziceti e de la pastile ,ar trebui schimbate sau trebuie sa iau alte masuri?ar trebui sa fac pauza ptr ca pana acum le-am luat incontinuu.medicul a spus ca nu e necesara pauza, dar ... am unele retineri.daca fac pauza o luna doua durerile menstruale si dereglarea ciclului va apare?va rog sa ma ajutati cu sfaturi,eventuale experiente asemanatoare...multumesc!

alex72131993

acum 15 ani

da la mine si au facut efectul am luat aproape 4 ani dar sa nu uiti sa mai faci cate o pauza.....

geo

acum 10 ani

buna. iau logest din prima zi de mestra.la aceasi ora...sunt la a 15 pastila..as vrea sa stiu daca am fost protejata?? spcific..eu am mai luat inainte cu 3 luni..dar am facut pauza..