Karissa

Contraceptie

Postata de Iza26 cu 9 ani in urma.

Buna Ziua ! Sper sa ma puteti ajuta cu un raspuns la o mica intrebare. Aseara la ora 21:00 am luat normal pastiluta Karissa, 4 ore mai tarziu am vomitat din cauza alimentatiei. Intrebarea mea este : In aceste 4 ore pastila si-a facut efectul sau ce ar trebuii sa fac , sa o iau din nou? Va multumesc!

Raspunsuri (3)

FreeStyle11

acum 9 ani

Da, in 4 ore s-a absorbit si si-a facut efectul.Totusi mai asteapta raspunsuri, insa cred ca am dreptate.

Iza26

acum 9 ani

Multumesc ! Sper sa fie asa !

Mónika

acum 8 ani

Dupa ce ám luat tableta am vomitat ce sa fac sa iau celelalta tableta ?multumesc !