interactioneza yasmin cu ceaiul?

Contraceptie

Postata de leyla07 cu 14 ani in urma.

buna iau yasmin si beau ceai verde si mai un ceai ce contine:frunze de senna, flori de hibiscus, flori de soc, radacina de lemn dulce, isi mai fac efectul anticoncep?

Raspunsuri (3)

raluca

acum 14 ani

Poti bea in continuare acel ceai, nu se va intampla nimic.

mariuca

acum 14 ani

Stai linistita nu vor fi probleme

dia423

acum 14 ani

daca e un ceai din ala de slabit care provoaca diaree, este de preferat sa l iei la interval cat mai mare fata de ora la care iei pastiluta