Ingrijorata

Contraceptie

Postata de Isabella4 cu 12 ani in urma.

Buna ziua

De 6 ani iau anticonceptionale. Luna trecuta am inceput blisterul cu 3 zile mai tarziu deoarece nu mi se terminase menstruatia. In aceeasi zi in care am inceput blisterul am avut si contact sexual neprotejat. Acuma de 4 zile am terminat blisterul si nici urma de menstruatie. Si inainte imi venea cu 2 3 zile intarziere dar acuma au trecut 4. Ar trebu sa ma ingrijorez?

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 12 ani

Efectuati un test de sarcina la 1 saptamana de la intarziere si apoi repetati-l dupa alte cateva zile.