Ingrijorata ...

Contraceptie

Postata de nicoleta495 cu 15 ani in urma.

Am o problema ... de aproape 1 luna mi`am inceput viata sexuala cu prietenul meu , dupa kteva zile mi`a venit menstruatia . Iar la diferenta de 1 saptaman 2 mi`a venit din nou . Ce se intampla cu mine ? POt avea probleme ? Va rog ajutati`ma ... va multumesc anticipat .

Raspunsuri (7)

nicoleta495

acum 15 ani

"am uitat sa va spun ca am facut sex neportejat dar am luat postinor a doua zi..dupa accea mia veniut menstruatia...dar dupa 1 saptamana mia venit din nou cum am [precizat si mai sus...va rog ajutatzima nu stiu ce se intampla"

Adriana67125367

acum 15 ani

Majoritatea imi spun k sunt insarcinata :-S ... este adevarat ?? :((:((

Adriana67125367

acum 15 ani

Majoritatea imi spun ca sunt insarcinata ... este adevarat ? :((

Florentina92100217

acum 15 ani

Mergi la un medic ginecolog

simona166117244

acum 15 ani

Buna,
La cateva zile dupa adminsitrarea Postinorului pot aparea sangerari, intre doua menstruatii, asa cum a aparut si la tine.
Ac***a in vedere ca dupa o saptamana de la sangerare, ti-a venit menstruatia , nu prea cred ca-i vorba de o sarcina. Insa poti face un test de sarcina si un control ginecologic, sa afli sigur.
NUmai bine!

daniela230125496

acum 15 ani

nu cred ca esti insarcinata, totusi fa-ti untest de sarcina. Ai grija nu e bine sa iei postinor mai mult de 2 ori pe an !
cel mai bine pt. tine e sa folositi prezervativ, chiar daca el o sa fie de alta parere la un moment dat...

nicoleta495

acum 15 ani

In urma cu 6 zile am facut sex neprotejat , intradevar el nu si`a dat drumul in mine dar ink mi`e teama . Luna trecuta menstruatia mi`a venit pe 17 ... luna asta sunt ingrijoarata pt k nu stiu cand imi va veni sau dak imi va veni ... Mai nou dupa 2 zile mi`a aparut o mancarime in zona genitala si tare mi`e frica sa n`am ceva :(( . Cineva mi`a spus sa ma spal cu ceai de musetel si galbenele , asta am si facut dar tot mi`e teama :( . Va rog ajutati`ma . Va multumesc