Inca o intrebare

Contraceptie

Postata de Andreea1619 cu 11 ani in urma.

As vrea sa va mai intreb ca eu timp de 6 luni am luat Diane35 pt acnee,dar si protectie. De la planificare mia zis ca pot sa iau acum altceva si miau dat Artizia..Ce parere aveti,is bune?

Raspunsuri (1)

Doctorulstietot

acum 10 ani

Ca anticonceptional Artizia este foarte bun. Probabil ca intrunesti condiziile necesare pt aputea lua contraceptie din momemt ce ai luat Diane . Ar trebui sa faci o echografie endovaginala pt a vedea starea ovarelor .