Help va rog

Contraceptie

Postata de Ioanaa cu 10 ani in urma.

Buna seara am si eu o problema. Pe 18 martie am facut''''''''o cu iubitul meu neprotejat.. Pe 20,21 trebuia sa imi vina menstruatia dar nici acum nu am simptome ca mi''''''''ar venii. Precizez ca nu a terminat in mine. In momentul de fata sunt putin racita dar nu jos. De ce mi''''''''a intarziat menstruatia atat de mult? Va rog sa ma ajutati.

Raspunsuri (2)

doctor x

acum 10 ani

Stai calma
Daca ai facut sex pe 18 neprotejata si peste 3 zile trebuia sa ai perioada (asa zici in post) nu cred sa ai vreo problema
Mai asteapta..nu intru in explicatii dar daca ai o perioada reglata si stabila esti in afara oricarui pericol

egirl2

acum 10 ani

Daca nu a terminat in vagin , nu ar trebui sa-ti faci nici un fel de griji. O sa-ti vina. E posibil sa ai o dereglare hormonala , dar eu zic sa stai linistita. Ca sa te convingi ca nu ai nimic , du-te la farmacie si cumpara-ti un test de sarcina. Numai bine!