greata

Contraceptie

Postata de brunetica35 cu 14 ani in urma.

eu iau anticonteptionale diane35, si de ovreme am stari de greata si chiar am si vomitat.am facut un test de sarcina vineri si a iesit negativ.oare ce ar putea fi va rog sa ma ajutati

Raspunsuri (3)

Sheila

acum 14 ani

De cat timp iei diane 35?
Este posibil sa fie o reactie adversa, daca nu le iei ca si tratament ar fi bine sa le schimbi pt ca sunt destul de puternice si nu orice organism le accepta

brunetica35

acum 14 ani

de niki o luna ,mai am 6 zile de luat si cutia asta....poi mi lea dat pt reglarea ciclului si pt ovare polichistice dar cum am spus mie foarte greata si rau si am observat k mam ingrasat un pik mai ales la burta de aceea am facut si testu de sarcina dar dupa cum am spus a iesit negativ.eu am si ceva probleme cu stomacul si s-ar putea sa fie si din cauza aia?help me

Raluca48

acum 14 ani

in primele 2 luni poti avea stari de greata, dureri ale sanilor si disconfort abdominal.