Escapelle

Contraceptie

Postata de IRINUCA10 cu 12 ani in urma.

Am avut un contact neprotejat aseara, insa penisul nu a intrat in vagin. Totusi, a ejaculat pe langa. Nici nu mi-am dat seama daca a patruns sperma in vagin, desi nu cred. Sa iau azi Escapelle? Ciclul menstrual este cam neregulat. Precizez ca pana ieri am luat si cantitati mari de sunatoare. Sau sa fac intai un test de ovulatie? Va multumesc anticipat pentru raspunsuri.

Raspunsuri (1)

alice

acum 12 ani

Buna.Nu prea inteleg ce ai vrut sa spui...contact sexual neprotejat...si totusi penisul nu a intrat in vagin?Atunci nu a fost contact sexual...