efecte secundare la anticonceptionale

Contraceptie

Postata de Gianni1 cu 15 ani in urma.

am schimbat pastilele si doar in cateva zile (5) mi s-au marit sanii foarte mult... ce sa fac?

Raspunsuri (3)

acum 15 ani

spune-ne si noua ce pastile ai luat? :D

ramona ioana1

acum 15 ani

sa iei in continuare si apoi sa ii zici si anielei ce ai luat :).
defapt in ordine inversa.

oricum situatia e temporara si ai uitat sa ne dai niste sate in plus.. ce varsta ai, de cat urmezi cu ele si - acum fara gluma- ce ai luat, pentru ca e posibil sa iti fi produs o mica dereglare hormaonala.
asa ca revin-o cu informatii si incerca sa te lamurin .

biandre

acum 14 ani

chiar ca as vrea sa stiu si eu cum se cheama acele pastile.....:))))