efecte intrerupere anticonceptyionale

Contraceptie

Postata de karinn123 cu 12 ani in urma.

Dupa 4 ani de Karissa, am intrerupt anticonceptionalele la cererea medicului. De 2 saptamani nu mai iau pastile, dar am o scurgere roz urat mirositoare. Nu am mai avut asa ceva pana acum. Aveti idee ce poate insemna ? A mai avut cineva aceste simptome ? Mentionez ca sunt si foarte balonata si simt o durere pierduta in dreptul ovarelor.Va multumesc mult !

Raspunsuri (1)

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

orice secretie vaginala neobisnuita , ca miros, culoare, consistenta ar trebui investigata prin examinare pelvina, frotiu citobacteriologic.