despre marvelon 28

Contraceptie

Postata de alida 26 cu 14 ani in urma.

iau marvelon 28 de 6 luni...!am inceput un nou blister si in cea dea 2 sapt am pierdut o pastilutza si apoi am continuat asa are ceva?exista vreun risc?ast rasp

Raspunsuri (1)

Sheila

acum 14 ani

Daca in ziua respectiva nu ai luat pastiluta luna aceasta este compromisa, continua sa le iei dar foloseste si alta metoda de protectie pana vei incepe cealalta folie
Numai bine