De ce numi vine menstruatia?

Contraceptie

Postata de MembruMobileApp1496647985 cu 6 ani in urma.

Buna ziua am o problema am 24 de ani pe 5 martie am avut o pierdere de sarcina de 24 de saptamani medicu mia recomandat contraceptie cu cerazette am luat in prima zi de mestruatie cum mi sa recomandat am avut normal pe 9 aprilie apoi in mai nu mia mai venit normal doar sangerez de 11 zile adica doar ma pateaza. Am facut teste de sarcina am gandit ca poate am ramas insarcinata dar nu am ramas. Ce ar trebuii sa fac?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Ciclul-menstrual/tulburari-ale-ciclului-menstrual_1094