curiozitate

Contraceptie

Postata de elena291 cu 15 ani in urma.

daca am facut dragoste si dupa 2 zile mi-a venit ciclul...exista vreo sansa sa fi ramas insarcinata?

Raspunsuri (4)

iute

acum 15 ani

NU ATI FOST IN PERIOADA DE OVULATIE DECI NU EXISTA RISCUL DE A FI INSARCINATA

Florian Alex

acum 15 ani

Da, sansele sunt foarte mici, mai ales daca este intr-adevar vorba despre menstruatie.

Paul69

acum 15 ani

draga mea acu sunt atatea informati de care detineti voi tineri ca nu pot sa ma gandesc cum fc eti sex fara protectie an primul rand chear daca ciclu ati vine maine nu trebuie sa lipseasca prezervativul sunt atatea boli ca nu cred o sarcina sa-ti stice mai mult cheful de viata decat daca ai auzi ca ai sida felelor nu fiti asa naive barbati cauta ca voi nu te supara dar eu sunt mama de baita si stiu f bine ce vor te pup

emilia69113249

acum 15 ani

daca zici k ti-a venit ciclul atunci nu ai ramas insarcinata.Parerea mea e k nu merita sa duci o viata sexuala asa riscanta si sa fi mereu cu sufletul la gura.Sunt si eu adolescenta ca tine si stiu cum este dar parerea mea e k pt o noapte sau doua nu merita sati strici viatza.