contracept m

Contraceptie

Postata de Raluca121 cu 14 ani in urma.

Cat de sigure sunt contracept m? a folosit cineva mai mult timp? Inainte de sarcina am utilizat anticonceptionale destul de mult timp, iar acum as cauta o alta metoda. Va multumesc.

Raspunsuri (2)

lady

acum 14 ani

eu am folosit cateva luni , dar m-am oprit din cauza usturimilor din interiorul vaginului, datorat probabil substantei de baza... eram foarte incantata ca le-am descoperit, dar mi-au provocat rani pe colul uterin si intravaginal si acum am probleme la aproape fiecare contact sexual [usturimi] ...

F

acum 11 ani

Si eu am fost bucuroasa ca am descoperit contracept M, dar m-am lipsit dupa 3 folosiri din cauza usturimii si senzatiilor de disconfort din timpul actului sexual! Nu recomand!