ciclu peste aniconceptionale

Contraceptie

Postata de smile91 cu 10 ani in urma.

iau anticonceptionale qlaira si de 3 luni ciclul imi vine mai devreme cu saptamana ,imi curge mai putin dar tine mai mult de cat de obicei ...in primele 3 luni nu am avut nici o problema ,imi venea cand luam ultima pastila de culoare rosie ...din ce cauza?ar trebui sa le intrerup ?

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Este recomandat sa consultati medicul ginecolog pentru evaluare si, eventual, schimbarea tipului de anticonceptionale.