Ce simptome apar după 3 săptămâni de la contact sexual?

Contraceptie

Postata de Utilizator11698065104 cu 6 luni in urma.

Dureri de burtă,pelvine,senzația de greață fără vărsături țin să menționez că am aceste simptome din primele zile după contact

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 luni

Buna,

Simptomele pe care le descrieti la 3 saptamani dupa un contact sexual pot fi cauzate de mai multe probleme, nu doar de o infectie cu transmitere sexuala. Este important sa consultati un medic ginecolog pentru a obtine o evaluare adecvata si un diagnostic corect.

Va recomandam sa va programati la un medic ginecolog: https://www.clickmed.ro/medic/ginecologie

Articol de interes:
sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-feminine/6-simptome-grave-specifice-bolilor-sexuale-feminine_8661