ce sanse am sa fiu insarcinata

Contraceptie

Postata de nikokole cu 12 ani in urma.

am facut dragoste cu iubitu meu neprotejat ,am luat pastila de a2 zi dupa 4 zile pe 11 ianuarie mia venit ciclu si ma tinut 2 zile nu stiu daca a fost ciclu as niste sangerari , pe 30 ianuarie trebuia sa imi vina ciclu normal si nu mia venit , suntem in 12 februarie si nu am mai avut menstruatie .sunt sanse sa fiu insarcinata ?
astept raspunsul dumneavoastra cat mai repede .
va multumesc

Raspunsuri (3)

gadrian

acum 12 ani

Un test de sarcina iti daraspunsul

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

Este posibil ca menstruatia insalata mai devreme sa fie un fenomen advers intalnit frecvent in administrarea contraceptivului de urgenta (pilula de a doua zi).

georgiana317

acum 12 ani

buna. fa-ti un test de sarcina si chiar daca iese negativ, mergi si fa-ti un control pt nu este ok sa nu ai menstruatie din cauza unei pastile. multa sanatate si sa ne tii la curent.