Cand trebuia sa incep un nou blister ?

Contraceptie

Postata de MembruMobileApp1517000301 cu 6 ani in urma.

Luna trecuta mia intarziat menstruatia 3 saptamani.eu am luat pastile conform blisterului chiar daca am avut intarziere.am facut si pauza cea de 7 zile eu fiind la menstruatie.lam inceput pe urmatorul a 8 zi.in a 7 zi am avut contact sexual el ne ejaculand in mine.dupa aceea in a 8 zi luand normal pastilele.este riscul de a fi ramas insarcinata.k ora la care am luat pastilele nu a fost chiar mereu aceeasi ora.adik pana in ora 10 a dfiekrei dimineti.trebuia sa imi vina pe 25-26 ianuarie.si inca nu.trebuie sa ma ingrijorezi este riscul de o sarcina

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Evolutia-sarcinii/sarcina-sunt-insarcinatai_1124