cand pot ramane insarcinata

Contraceptie

Postata de blond@91 cu 9 ani in urma.

intrebarebuna ziua. iau de 4 ani si jumatate contraceptive karissa si am 24 de ani.intrebarea mea este daca perioada in care am luat pilulele imi afecteaza posibilitatea de a face un copil. dupa cat timp de la incetarea pastilelor pot incerca sa raman insarcinata?

Raspunsuri (1)

irinaivan

acum 9 ani

Buna, eu iti recomand sa mergi la un medic, pentru ca iei anticonceptionale de mult timp. Si eu la fel am facut, am apelat la dr Silviu Istoc de la Medicover, e un medic foarte bun. Mi-a placut modul in care trateaza pacientul, mi-a explicat de la bun inceput ce am de facut si mi-a raspuns la toate intrebarile. Bafta!