buna

Contraceptie

Postata de madyyyyy cu 9 ani in urma.

buna am folosit si eu postinor 2 pe 21 la 3 zile dupa terminarea menstruatiei,dupa calculele mele pe 13 trebuia sa imi vina, dar inca nu a venit....am facut si 2 teste de sarcina si ambele fiind negative...ce credeti?oare am ramasinsarcinata

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 9 ani

Administrarea anticonceptionalelor de urgenta este urmata, adesea, de tulburari ale ciclului menstrual.
Este recomandat sa consultati medicul ginecolog.

madyyyyy

acum 9 ani

Multumesc pt raspund...dar tot imi fac griji.exista posibilitatea unei sarcini?