buna

Contraceptie

Postata de busuiociuliana cu 12 ani in urma.

dac va dau date despre mine nu-imi puteti recomanda dvs anticonceptionale?

Raspunsuri (5)

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

ar fi indicat sa apelati la un cabinet de planning familial sau de ginecologie pentru a va explica preparatele hormonale existente.

busuiociuliana

acum 12 ani

multumesc,vroiam sa aflu o cale pt ca nu-mi place sa merg la ginecolog

busuiociuliana

acum 12 ani

eu sunt din bacau unde gasesc un cabinet de planning familial ?multumesc

xtina

acum 12 ani

am fost la ginecolog sa-mi recomande anticonceptionale si n-am rezolvat mare branza.mi-a zis sa iau marvelon21 fara nici o analiza,absolut nimic!dupa ce am citit prospectul mi-am da seama k nu erau potrivite pentru mine.

busuiociuliana

acum 12 ani

cum tu-ai dat seama?si cand ai fost la ginecolog nu te-a consultat?eu nu am mai luat pana acum?tu cati ani ai?daca esti priceputa in astea imi dai un sfat?