Buna!

Contraceptie

Postata de simoo88 cu 13 ani in urma.

Ce anticonceptionale sa iau pentru a-mi intrerupe menstruatia?
Mentionez ca nu iau anticonteptionale..
Prietenul meu vine dupa un an acasa si exact atunci este si ziua in care imi va veni menstruatia. vreau sa le iau doar pentru o luna .
Mai demult am luat Marvelon dar totusi aveam sangerari in primele zile.
Ce imi recomandati?

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 13 ani

Risti sa te dai peste cap daca faci asa. Poti sa ai probleme grave apoi. Mai bine folosesti prezervativul. Ce daca iti vine ciclul? Dureaza cateva zile. Oricum nu lua nimic dupa ureche, sa nu regreti apoi.