buna

Contraceptie

Postata de m_ramonykaaaa cu 14 ani in urma.

Acum o luna am uitat sa iau pastila si am luat-o abia a doua zi la amiaza...apoi dupa cateva zile am avut contact sexual...si apoi mi-a venit mentruatia normal...iar acum am dureri la sani...ma doare burta ca si cum as fi la menstruatie...ma doare capu...iar acum o saptamana am avut stari de voma..si toate acestea au inceput la o sapt dupa ultima mentruatie..ceea ce la mine nu e normal..am aceste dureri care sunt normale la mentruatie..doar cu o sapt inainte.tin sa mentinenez ca de cam 2 sapt am aceleasi durerei.va rog care stiti ce poate fi sa ma ajutati

Raspunsuri (3)

m_ramonykaaaa

acum 14 ani

As vrea sa stiu daca as putea fi insarcinata...?

mari

acum 14 ani

ai putea sa-ti faci un test de sarcina...ar fi cel mai indicat....

Roxionela

acum 14 ani

E posibil sa fi ramas insarcinata,incearca sa faci analizele la urina si sange,este cel mai sigur