buna

Contraceptie

Postata de natacha cu 14 ani in urma.

buna am o intrebare iau contraceptive mai am cteva zile si termin blisterul pe aceasta luna,vreau sami intirzie ciclu cu vreo citeva zile ce ar trebui sa fac?mersi

Raspunsuri (1)

floryny

acum 14 ani

Din cate am auzit, daca nu faci pauza de 7 zile si iei in continuare ac i-ti va intarzia menstruatia, dar eu nu a-si recomanda aceasta procedura.