buna

Contraceptie

Postata de onutsa cu 14 ani in urma.

as avea nevoie si eu de un raspuns! am vrut sa iau pastila intr-o zi si pur si simplu am scapat-o din mana si nu am mai gasit-o! am continuat sa le iau normal, k si cum nu as fi sarit niciuna! va fi o porblema? multumesc anticipat

Raspunsuri (1)

raluca

acum 14 ani

Buna,
Nu cred ca ar fi o problema asa de grava, dar totusi ar trebui sa te feresti luna aceasta, asta ca sa fii mai sigura ca nu v-a fi o problema. Toate cele bune si sanatate

Citat:
as avea nevoie si eu de un raspuns! am vrut sa iau pastila intr-o zi si pur si simplu am scapat-o din mana si nu am mai gasit-o! am continuat sa le iau normal, k si cum nu as fi sarit niciuna! va fi o porblema? multumesc anticipat