anticonceptionle

Contraceptie

Postata de gheorghe360 cu 15 ani in urma.

oare au vreo reactie negativa anticonceptionalele luate in cazul in care acum 6 luni am avut probleme cu plamanul stang, pleurezie? stiu ca ele retin apa in organism..daca ma poate ajuta cineva cu un raspuns...
va multumesc

Raspunsuri (2)

gheorghe360

acum 15 ani

oare au vreo reactie negativa anticonceptionalele luate in cazul in care acum 6 luni am avut probleme cu plamanul stang, pleurezie? stiu ca ele retin apa in organism..daca ma poate ajuta cineva cu un raspuns...
va multumesc

IULIANA-ANA

acum 15 ani

Pt a incepe sa iei anticonceptionale trebuie sa mergi la un ginecolog, acesta ar trebui sa te intrebe de antecedentele medicale si in functie de probleme sa-ti recomande pastilele potrivite