Anticonceptionalele reduc semnificativ cantitatea cm?

Contraceptie

Postata de augusta19 cu 13 ani in urma.

Buna! de doua luni am inceput sa iau ac si de atunci menstruatie imi este foarte putina ...sa zic asa ma ia pe la amiaza si a doua zi cam la aceeasi ora deja sunt pe terminate si si in timpul acesta e foarte putina e normal asa ceva? inainte eram foarte tare ma tinea un absorbant 2 3 ore acum pot sa il tin toata ziua si nu se umple (ma scuzati daca am fost prea explicita mai sus) dar as vrea sa stiti exact problema mea.. astept raspuns .. multumesc

Raspunsuri (1)

ionica

acum 13 ani

Mergi si fa-ti un control ginecologic. Chiar daca iei anticonceptionale, normal cm ar fi trebuit sa te tina trei zile.