Anticonceptionale

Contraceptie

Postata de Paulaa cu 11 ani in urma.

Buna . am si eu o intrebare ... am inceput sa iau anticonceptionale Yasmin de o saptamana ... de astazi , au inceput sa ma doara sanii .... am auzit de la tot felul de persoane ca este normal ... mentionez ca anticonceptionalele Yasmin mi-au fost recomandate de ginecolog ... imi puteti spune daca e normal sa am dureri de sani din cauza lor ? va multumesc !

Raspunsuri (1)

anonim

acum 11 ani

Eu iau anticonceptionale de cativa ani si nu am avut dureri de sani.nu cred ca e normal