anticonceptionale

Contraceptie

Postata de perle cu 11 ani in urma.

Buna ziua...am si eu o nelamurire cu privire la anticonceptionale. Dupa un an de karissa medicul ginecolog mi-a spus sa fac o pauza de o luna.. dar am uitat sa intreb dupa pauza cand incep urmatoarea folie in prima zi a menstruatiei sau cum? multumesc mult

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Primul drajeu trebuie luat în prima zi a ciclului menstrual.

perle

acum 11 ani

multumesc