anticonceptionale

Contraceptie

Postata de ana_abcdef cu 13 ani in urma.

buna ziua!am si eu o intrebare,am luat malveron 21,si luni le am terminat,dar inca nu mi a venit ciclul.nu este o problema,nu?mentionez ca nu am avut contact sexual pe durata administrarii pastilelor,deoarece pastilele mi au fost prescrise pentru alte motive.

Raspunsuri (1)

Sheila

acum 13 ani

Nu, nu este o probleme, si eu folosesc Yaz si menstruatia imi apare in ziua in care trebuie sa incep o noua folie.
Administreazale cu pauza de 7 zile si in a 8-a zi incepi o noua folie chiar daca menstruatia nu o sa apara.
Numai bine