anticonceptionale

Contraceptie

Postata de ely-ela cu 14 ani in urma.

am luat pana acum 3 luni chloe...acum nu se mai gasesc in farmacii,nu stiu din c cauza...am si probleme cu acneea si cu chloe imi mergea foarte bine....ce as putea lua in locul lor? as vrea si pt contraceptie pt ca am inteles ca pt acnee sunt bune diane 35 dar ca nu prea ar fi anticopnceptionale....

Raspunsuri (3)

mikmok

acum 14 ani

Indicat ar fi sa mergi la un control ginecologic, iar aceste pastilute ar fi bine sa ti le prescrie medicul.

Bacu Crina

acum 14 ani

Eu iti recomand sa faci si niste dozari hormonale, fiind vorba si despre o problema dermatologica.

ali

acum 13 ani

Mie mi-a explicat un medic ginecolog ca, chloe sunt o clona ale lui diane 35, practic contin aceleasi chestii doar ca, chloe e mai ieftin fiind produs la noi ... dar mai bine consulta farmacistul sau ginecologul.Succes!