anticonceptionale

Contraceptie

Postata de darksgirl cu 14 ani in urma.

Iau Harmonet de cava timp, insa de doua zile caut si nu am gasit la nici o farmacie. Mi s-a spus ca lipseste momentan. Am cumparat insa Logest, care are exact aceeasi compozitie. Este vreo problema daca o sa continui cu ele ? Stiu ca nu prea este bine sa le schimbi.

Raspunsuri (2)

diana

acum 14 ani

ia da cautare la sensiblu sau help net pe site si incearca la o farmacie care apare acolo ca ar avea.Nu stiu cat de actualizate sunt dar ar trebui sa fie la zi listele.
Ar fi bine sa ceri si parerea medicului

caterina

acum 12 ani

buna eu iau mercilon de ceva timp dar mie foame mereu si mam si ingrasat poate sa fie de la pastile