anticonceptionale

Contraceptie

Postata de mihaela1528 cu 14 ani in urma.

am luat fenomenal si nu mai gasesc doctora mia zis sa iau mervelon sunt de mai multe feluri
si cand se iau din orce zi

Raspunsuri (3)

raluca

acum 14 ani

Citat:
am luat fenomenal si nu mai gasesc doctora mia zis sa iau mervelon sunt de mai multe feluri
si cand se iau din orce zi

Am auzit ca de la anticonceptionalele astea te poti ingrasa. Eu te sfatuiesc sa-ti schimbi doctora. Mergi la un control ginecologic si intreaba ce fel de anticonceptionale poti folosi. Nu e bine sa te iei dupa toata lumea. Nu stii cum reactioneaza organismul tau la pastilele astea si te trezesti cu kilograme in plus. Sanatate

ionica

acum 14 ani

Citat:
am luat fenomenal si nu mai gasesc doctora mia zis sa iau mervelon sunt de mai multe feluri
si cand se iau din orce zi

Nu am auzit pana acum de aceste anticonceptionale fenomenal. Esti sigura ca erau anticonceptionale sau poate ai gresit tu si nu se numesc (scriu) asa. Eu una nu am auzit de ele.

Duerel.Deea

acum 14 ani

Din cate stiu se numesc Marvelon... mie mi-a fost rau de la ele...le-am luat acum un an!parerea mea este sa mai consulti un alt medic ginecolog!acestea sunt puternice si te ingrasa...nu le recomand.